Ponuka odborov pre školský rok 2023/2024

5-ročný študijný odbor
4-ročné študijné odbory
2561 M informačné a sieťové technológie
2571 K správca inteligentných a digitálnych systémov

2682 K mechanik počítačových sietí
3447 K grafik digitálnych médií

2675 M elektrotechnika
2679 K mechanik - mechatronik - duálne vzdelávanie vo firmách Brose Prievidza spol. s.r.o. a GeWiS
                                                       Slovakia s.r.o. Možnosť získania certifikátu odbornej spôsobilosti,
                                                       ktorý vydáva Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora
                                                        Brose - informácie o duálnom vzdelávaní, prijímacie konanie  
                                                        Brose - viac o odbore mechanik-mechatronik
3-ročné učebné odbory
2466 H 02 mechanik opravár - stroje a zariadenia - duálne vzdelávanie vo firme Scheuch s.r.o.
                                                                                   Možnosť získania motivačného štipendia a krajského
                                                                                   štipendia
2683 H 11 elektromechanik - silnoprúdová technika

Stredoškolská odborná činnosť 2016/2017

 

Víťazstvo v krajskom kole SOČ

Dňa 7.4. 2017 sa v SOŠ Stará Turá konal 39. ročník krajského kola SOČ, kde sa na 1.mieste umiestnil náš študent Patrick Hrdý, žiak triedy 5.L – obchodná akadémia bilingválne štúdium, so svojou prácou na tému Podnikanie.

S uvedenou prácou zvíťazil aj na obvodnom kole SOČ dňa 17.3.2017 v Novom Meste nad Váhom. K dosiahnutým výsledkom mu srdečne blahoželáme a želáme mu veľa úspechov aj na celoslovenskom finále SOČ, ktoré sa uskutoční v dňoch 26.4. až 28.4.2017 v Banskej Bystrici.

Ďakujeme za krásnu reprezentáciu našej školy.

Ing.Eva Turzová

Výsledky školského kola SOČ

Odbor 09: Strojárstvo, hutníctvo doprava
1. miesto: Martin Litva, Dávid Pančík (3.J) – Multifunkčná pásová brúska

Odbor 12: Elektrotechnika a hardware
1. miesto: Marián Balážik (4.B) – Jednofázové regulátory

Odbor 15: Ekonomika a riadenie
1. miesto: Patrick Hrdý (5.L) – Podnikanie