Ponuka odborov pre školský rok 2023/2024

5-ročný študijný odbor
4-ročné študijné odbory
2561 M informačné a sieťové technológie
2571 K správca inteligentných a digitálnych systémov

2682 K mechanik počítačových sietí
3447 K grafik digitálnych médií

2675 M elektrotechnika
2679 K mechanik - mechatronik - duálne vzdelávanie vo firmách Brose Prievidza spol. s.r.o. a GeWiS
                                                       Slovakia s.r.o. Možnosť získania certifikátu odbornej spôsobilosti,
                                                       ktorý vydáva Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora
                                                        Brose - informácie o duálnom vzdelávaní, prijímacie konanie  
                                                        Brose - viac o odbore mechanik-mechatronik
3-ročné učebné odbory
2466 H 02 mechanik opravár - stroje a zariadenia - duálne vzdelávanie vo firme Scheuch s.r.o.
                                                                                   Možnosť získania motivačného štipendia a krajského
                                                                                   štipendia
2683 H 11 elektromechanik - silnoprúdová technika

Stredoškolská odborná činnosť 2015/2016

 

Obvodné kolo SOČ

Dňa 18.3.2016 sa konalo na SOŠ Partizánske obvodné kolo SOČ. Našu školu reprezentovali študenti zo 4.A triedy v troch odboroch.

09 Strojárstvo, hutníctvo, doprava

  • 3D tlačiareň - R. Tužinský, P. Čapkovič
  • PLC výrobná linka - M. Stotka

12 Elektrotechnika a hardware 

  • Robot Ventus - M. Štefánik 

14 Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie

  • Hydromobil - R. Kušnier, A. Mikula, J. Gregor

Všetky práce boli úspešne obhájené a postupujú do krajského kola. Študentom ďakujeme za reprezentáciu školy a želáme veľa úspechov v krajskom kole. Poďakovanie patrí aj členkám hodnotiacich komisií v obvodnom kole Ing. Ďurčovej a Ing. Račákovej.

Koordinátor SOČ, Ing. Görcsösová

Výsledky školského kola SOČ

Školského kola SOČ, ktoré sa konalo 18.2.2016 sa zúčastnilo 12 študentov, ktorí obhajovali 8 prác v piatich odboroch

  • 09 Strojárstvo, hutníctvo, doprava
    • 1. miesto: 3D tlačiareň - R. Tužinský, P. Čapkovič – 4.A
    • 2. miesto: neudelené
    • 3. miesto: Elektrická motokára - J. Šimko – 4.A
  • 11 Informatika
    • 1.miesto: Android hra v Unity3D C# - V. Villár, D. Vršek – 4.F
  • 12 Elektrotechnika a hardware
    • 1. miesto: Robot Ventus - M. Štefánik – 4.A
    • 2. miesto: Stopár Infinity - A. Kalvaster – 4.A
    • 3. miesto: PLC výrobná linka - M. Stotka – 4.A
  • 14 Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie
    • 1.miesto: Hydromobil - R. Kušnier, A. Mikula, J. Gregor – 4.A
  • 15 Ekonomika a riadenie
    • 1. miesto: neudelené
    • 2. miesto: neudelené
    • 3. miesto: Podnikateľský zámer a založenie živnosti - R. Mendelová – 2.T

Študentom, ktorí postúpili do oblastného kola, konaného 18.3.2016 v Partizánskom želáme veľa úspechov pri obhajobe súťažných prác.

Koordinátor SOČ, Ing.G. Görcsösová